Przedszkole - Warunki lokalowe

Nasz nowy budynek jest idealnie dostosowany dla dzieci. Wnętrze zostało zaprojektowane tak, żeby nasze maluchy spędzały miło i przyjemnie czas.

Posiadamy nowoczesną kuchnię wraz z przestronną jadalnią mogącą pomieścić dwie grupy dzieci.

Nie przygotowywujemy posiłków z półproduktów. Mamy sprawdzonych dostawców warzyw, mięsa oraz jajek.

Posiadamy sześć sal zabaw dla przedszkolaków, każda z własnym wejściem do łazienki. Każda sala jest zaopatrzona w pomieszczenie magazynowe na potrzeby grupy.

Sale są bardzo dobrze naświetlone światłem dziennym. Posiadają też niezależną wentylację mechaniczną oraz po min. dwa wyjścia ewakuacyjne każda. Wszystkie meble, zabawki, wykładziny posiadają odpowiednie certyfikaty wymagane dla tego typu obiektów.

W łazienkach temperatura wody jest regulowana przez termostat i nastawiona w ten sposób aby dzieci się nie oparzyły. Wysokość i wielkość umywalek oraz ubikacji jest dostosowana do małych dzieci. Ścianki działowe między ubikacjami są przemyślane tak aby dzieciom dawały komfort i prywatność ale na tyle niskie aby nauczycielki widziały co się w nich dzieje.

Na „tyłach” przedszkola, dysponujemy toaletą – bezpośrednio sąsiadującą z placem zabaw.

Przedszkole jest wyposażone w ogrzewanie geotermalne a w całym budynku ogrzewanie jest podłogowe, co daje dzieciom zimą wyjątkowy komfort.

Teren budynku jest ogrodzony a wejście zabezpieczone domofonem. Budynek z zewnątrz jest monitorowany.